Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Nabór uzupełniający

06 sierpnia, 2020

 

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA ANKIET DLA POWIETRZNYCH POMP CIEPŁA C.O./C.W.U. ORAZ POWIETRZNYCH POMP CIEPŁA C.W.U. DO 19.08.2020 R.

Ze względu na liczne zainteresowanie i konieczność opracowania audytów energetycznych jako załącznik do ankiety powietrznych pomp ciepła c.o./c.wu. przedłuża się nabór uzupełniający do dnia 19.08.2020 r. Powietrzne pompy ciepła c.o./c.w.u. oraz powietrzne pompy c.w.u. realizowane są
w ramach Programu udziału gospodarstw domowych w projekcie pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Zbrosławice – II etap – nabór uzupełniający” .

Druki ankiet i deklaracji można pobrać w Wydziale Gospodarki Komunalnej UG Zbrosławice,
ul. Wolności 89 lub w budynku przy ul. Oświęcimskiej 2 w Zbrosławicach.

Miejsce składania: kancelaria Urzędu Gminy Zbrosławice, ul. Oświęcimska 2, 42 – 674 Zbrosławice. Dokumenty należy składać w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Szczegóły dotyczące naboru uzupełniającego znajdują się w Programie udziału gospodarstw domowych w projekcie.

WAŻNE:

Dostępne jest 5  miejsc na listę podstawową dla powietrznych pomp ciepła c.w.u. o mocy 2,85 kWp.

Całkowity koszt pompy c.w.u. to 14 295,02 zł brutto, dofinansowanie: 5 000 zł  lub 7 000 zł (szczegóły w Programie dofinansowania).

Ilość miejsc dla instalacji powietrznych pomp ciepła c.o. i c.w.u.  do dnia ogłoszenia naboru to 2 miejsca, z możliwością zwiększenia w przypadku dalszych rezygnacji Uczestników Projektu z listy podstawowej.  

Całkowity koszt pompy c.o./c.w.u. o mocy 13 kW to ok. 43 000 zł brutto, o mocy 16 kW to ok. 45 433 zł brutto, dofinansowanie: 20 000 zł lub 25 000 zł (szczegóły w Programie dofinansowania).

Realizacja budowy: III - IV kwartał 2020 r.

Joanna Cuber – Stanek

Wydział Gospodarki Komunalnej
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).