Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Nieaktywna usługa ePuap dla składania deklaracji za odpady komunalne

21 maja, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że w związku z ostatnią aktualizacją platformy ePuap, pojawiły się problemy z obliczeniami prawidłowych stawek opłaty za odpady, w zależności od użytej przeglądarki internetowej. Z tego powodu do Gminy zaczęły wpływać deklaracje o nieprawidłowej treści. W związku z tym, w dniu dzisiejszym usługa została wyłączona do czasu naprawienia błędu, lub w skrajnym przypadku do czasu modyfikacji formularza deklaracji tak, aby można było wpisać kwotę opłaty samodzielnie. Niestety, wszelkie zmiany formularza, aby były prawomocne, muszą być zatwierdzone uchwałą Rady Gminy Zbrosławice.
Przepraszamy za utrudnienia.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).