Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Nieruchomość wraz z budynkiem wystawiona na sprzedaż

13 kwietnia, 2023

Na 25 maja zaplanowany został pierwszy ustny przetarg nieograniczony, którego przedmiotem jest budynek w Kamieńcu (byłe przedszkole).

Nieruchomość gruntowa położona jest w Kamieńcu przy ulicy Tarnogórskiej 2, (działka 101/2 o powierzchni 0,1597 ha). Znajduje się na niej budynek użytkowym (byłe przedszkole) o powierzchni 305,82 m2.

Budynek jest podpiwniczony, dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym,wybudowany w technologii tradycyjnej na początku XX wieku. Posiada instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną – szambo, ogrzewanie z własnej kotłowni. Działka jest uzbrojona w urządzenia infrastruktury technicznej takie jak sieć energetyczna, gazowa i wodociągowa.

Więcej informacji na BIP
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).