Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Nowy radny gminy

30 czerwca, 2023

Na wczorajszej sesji ślubowanie na radnego złożył Joachim Szczeponik. Tym samym skład rady został skompletowany. Joachim Szczeponik, jako przedstawiciel Ziemięcic, jest następcą zmarłego w ubiegłym roku Alojzego Szyguły.

Joachim Szczeponik, od urodzenia, czyli od 61 lat, jest mieszkańcem Ziemięcic. Zawodowo  zajmuje się zaopatrzeniem i kooperacją w firmie zajmującej się odlewami do pogłębiarek dna morskiego. Jego pasją jest sport. Pełni funkcję Prezesa LKS Pogoni Ziemięcice oraz jest założycielem UKS Victorii Ziemięcice. Od 7 lat wspólnie z Kariną Respondek i Justyną Dziembą jest również organizatorem Gminnej Ligi Trampkarzy. Ponadto jest również animatorem diecezjalnym Ligi Rodzin Ruchu Szensztackiego w diecezji gliwickiej.

Joachim Szczeponik jest ojcem trójki dzieci i dumnym dziadkiem 4 wnucząt.  

Życzymy powodzenia
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).