Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Od 17 stycznia Urząd Gminy wznawia bezpośrednią obsługę

14 stycznia, 2022

Od poniedziałku 17 stycznia wszystkie budynki Urząd Gminy Zbrosławice będą otwarte w godz:

poniedziałek, wtorek, czwartek: od 7:00 do 15:00

środa: od 7:00 do 17:00

piątek: od 7:00 do 13:00

Przypominamy jednocześnie o reżimie sanitarnym. Obowiązuje dystans społeczny, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przy wejściu.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.