Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Od poniedziałku głosujemy

10 czerwca, 2022

Wielkimi krokami zbliża się głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego. Wśród 11 propozycji dwie dotyczą gminy Zbrosławice – Bezpieczny pieszy oraz Ułożenie nakładki asfaltowo-betonowej, remont kapitalny odcinka drogi powiatowej 3223S.

Na projekt z gminy: Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Zbrosławice przeznaczono kwotę 330 000 zł. Tegoroczna VII edycja promowana jest pod hasłem „Ty decydujesz – my inwestujemy”.
Głosowanie społeczne na zgłoszone projekty odbędzie się od godziny 12:00 w dniu 13 czerwca do godziny 12:00 w dniu 24 czerwca br.

 Więcej: https://powiat.tarnogorski.pl/budzet-partycypacyjny/
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).