Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Odpady komunalne – informacja

07 kwietnia, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego wprowadzonego Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informuję, iż od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania zachodzą następujące zmiany  w zakresie odbioru odpadów komunalnych na terenie Gminy Zbrosławice:

- czasowe zawieszenie akcyjnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych;

- czasowe zawieszenie działalności w zakresie MPSZOK;

- czasowe zawieszenie akcji związanej z rotacją pojemników na posesjach    z wyłączeniem przypadku postawienia pojemników na posesji w stosunku, do której jest złożona pierwsza deklaracja (nowo zamieszkałe nieruchomości).

Jednocześnie informujemy, iż od dnia 14 kwietnia 2020 r. nastąpi zmiana godzinny rozpoczęcia odbioru odpadów komunalnych z godz. 6:00 na godz. 5:00. Mając na uwadze powyższe, proszę o wystawienie odpadów komunalnych najpóźniej w dniu odbioru do godz. 5:00.

Ponadto informujemy, iż nowy termin  odbioru odpadów wielkogabarytowych będzie podany na stronie www.zbroslawice.pl niezwłocznie po ustaniu zagrożenia epidemicznego.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt tel. (32) 666 44 70 lub e-mail:
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).