Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert w zakresie ochrony i promocji zdrowia w roku 2022 r.

01 grudnia, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Zbrosławice w zakresie ochrony i promocji zdrowia w roku 2022 r.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.