Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

OZE: wyniki naboru

28 lipca, 2023
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

OZE: wyniki naboru

Wyniki naboru uczestników projektu grantowego pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Zbrosławice”.

W wyniku ogłoszonego naboru uczestników projektu grantowego pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Zbrosławice”
od 19 czerwca do 30 czerwca 2023 roku do Urzędu Gminy wpłynęło łącznie 363 deklaracje. Spośród złożonych w terminie deklaracji, 12 nie spełniło kryteriów formalnych.

Lista podstawowa z numerami referencyjnymi oraz lista wniosków odrzuconych w załącznikach na dole.

Ocenie merytorycznej podlegało 351 deklaracji. Na liście podstawowej znajduje się 351 deklaracji. Mieszkańcy otrzymali na adresy mailowe wskazane w deklaracji informacje o nadanych numerach referencyjnych złożonych deklaracji.

Przypominamy, że miejsce na liście podstawowej nie gwarantuje nikomu otrzymania środków dofinansowania na montaż instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii . Gmina Zbrosławice jeszcze w lipcu złoży do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego wniosek o dofinansowanie na realizację projektu. Dopiero po otrzymaniu informacji o otrzymaniu dofinansowania Urząd Gminy poinformuje o możliwości zawarcia umowy o powierzenie grantu. Realizacja inwestycji będzie możliwa dopiero po podpisaniu umowy o powierzenie grantu z Gminą.

Informacje można uzyskać telefonicznie  32 2337720.

Lista podstawowa i lista wniosków odrzuconych w załącznikach poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf LISTA PODSTAWOWA 23-07-28 13:03 450.63KB
pobierz
plik: LISTA PODSTAWOWA
pdf Lista niespełniająca kryteriów formalnych 23-07-28 13:04 360.78KB
pobierz
plik: Lista niespełniająca kryteriów formalnychGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).