Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Parking nieczynny z powodu prac remontowych

28 września, 2022

W związku z rozpoczęciem w dniu jutrzejszym (29.09.2022) prac związanych z utwardzeniem kostką parkingu za Urzędem Gminy w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 34, informujemy, że  będzie on wyłączony z użytkowania do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.