Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

Płać podatki w gminie

25 stycznia, 2021

W 2021 roku chcemy przypomnieć wszystkim Mieszkańcom naszej gminy o możliwości zaktualizowania swoich danych osobowych w urzędzie skarbowym właściwym dla miejsca zamieszkania (np. adres zamieszkania czy numer rachunku bankowego do zwrotu podatku).
Służy do tego formularz ZAP-3, który można wysłać do urzędu skarbowego albo elektronicznie (jeśli dysponujemy certyfikowanym podpisem elektronicznym), albo korzystając z usług poczty, czy po prostu złożyć formularz osobiście.

Jesteś mieszkańcem Gminy Zbrosławice?
Niech udziały z Twojego podatku trafiają do Twojej gminy!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).