Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Ponowne wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

06 marca, 2023

 

Obwieszczenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu fragmentów projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Zbrosławice dla obszaru sołectwa Ptakowice.

Wyłożenie potrwa od 15 marca 2023 r. do 17 kwietnia 2023 r. w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego w Urzędzie Gminy przy ul. Tarnogórskiej 34 w Kamieńcu. Dyskusja publiczna nad zmianami w planie wyznaczona została na 29 marca na godz. 16:00 w CUP Zbroslawice przy ul. Oświęcimskiej 2a.

Szczegóły i mapa w pliku poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Obwieszczenie.pdf 23-03-07 07:18 231.45KB
pobierz
plik: Obwieszczenie.pdfGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).