Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Potwierdzenie złożenia deklaracji w CEEB

04 sierpnia, 2022

Deklarację można pobrać:

- z portalu: https://ceeb.gov.pl/ w ramach nowej e-usługi „Sprawdź swoją deklarację”

-  lub zgłosić się do Urzędu Gminy Zbrosławice od poniedziałku do czwartku w godz. od 14:00 do 15:00, w środy od 14:00 do 17:00.

Miejsce: Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, Kamieniec, ul. Tarnogórska 34.

Sprawdź swoją deklarację CEEB to nowa e-usługa

Aby uzyskać te dane należy:

- w pierwszym kroku wprowadzić dane adresowe budynku (punkt adresowy).

- w kolejnym wybrać, czy deklarację złożył właściciel, czy zarządca budynku,

- a następnie wpisać swoje dane osobowe (imię, nazwisko).

Deklarację CEEB może także w ten sposób sprawdzić osoba, która złożyła ją elektronicznie.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.