Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Program Granty PPGR – umowa z wykonawcą podpisana

02 grudnia, 2022
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

1 grudnia 2022 r. została podpisana umowa z Firmą Orange Polska S.A., wykonawcą zamówienia pn.: „Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, komputerów przenośnych (laptopów) i tabletów ” w ramach programu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć sprzęt komputerowy w ciągu 60 dni. Umowa obejmuje zakup następującego sprzętu:

• komputer przenośny (laptop):
    Lenovo V15 GEN2 (I3 4G+4G 256G Win11P)
  • komputer stacjonarny:
    jednostka centralna Lenovo ThinkCentre neo 50t
    + monitor AOC 22B2QAM 21.5inch FHD VA 75Hz 4ms 250cd/m2
  • tablet:
    Samsung Tablet Galaxy Tab A8 10,5 X200 WiFi 4/64GB, szary.

Po otrzymaniu sprzętu będziemy kontaktować się z Wnioskodawcami w celu umówienia się na podpisanie umowy i jego przekazanie.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.