Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Program Granty PPGR – umowa z wykonawcą podpisana

02 grudnia, 2022
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

1 grudnia 2022 r. została podpisana umowa z Firmą Orange Polska S.A., wykonawcą zamówienia pn.: „Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, komputerów przenośnych (laptopów) i tabletów ” w ramach programu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć sprzęt komputerowy w ciągu 60 dni. Umowa obejmuje zakup następującego sprzętu:

 • komputer przenośny (laptop):
  Lenovo V15 GEN2 (I3 4G+4G 256G Win11P)
 • komputer stacjonarny:
  jednostka centralna Lenovo ThinkCentre neo 50t
  + monitor AOC 22B2QAM 21.5inch FHD VA 75Hz 4ms 250cd/m2
 • tablet:
  Samsung Tablet Galaxy Tab A8 10,5 X200 WiFi 4/64GB, szary.

Po otrzymaniu sprzętu będziemy kontaktować się z Wnioskodawcami w celu umówienia się na podpisanie umowy i jego przekazanie.  
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).