Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Publikacja LGD – dotycząca stowarzyszeń

19 czerwca, 2020

Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" planuje opracować publikację o organizacjach pozarządowych działających na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju. Zachęcamy do zaangażowania się lokalnych NGOs w tworzenie tej publikacji.

W publikacji o roboczym tytule "Siła III Sektora Leśnej Krainy Górnego Śląska" chcemy zaprezentować organizacje pozarządowe z naszego obszaru. W związku z tym prosimy o wypełnienie załączonego formularza, który pomoże nam w zebraniu materiału do opracowania publikacji.

Więcej informacji:

link
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).