Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Punkt Szczepień Powszechnych – ostatni termin

16 lipca, 2021

W najbliższą środę w godz. 10:30 - 15:00 po raz ostatni będzie można skorzystać ze szczepienia w zbrosławickim Punkcie Szczepień Powszechnych. Po tym terminie punkt zakończy swoją działalność.

Infolinia do zbrosławickiego PSP: 32 445 77 20 (czynna od pn do pt w godz. 8:00 – 16:00).

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.