Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Punkt Szczepień Powszechnych w Zbrosławicach ruszy po majówce

22 kwietnia, 2021

Na dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielkami NFZ ustalono, że Powszechny Punkt Szczepień rozpocznie przyjmowanie pacjentów po weekendzie majowym. Jednocześnie potwierdzono, że pomieszczenie sali sesyjnej zostało w pełni zaadaptowane do wymogów zawartych w zarządzeniu.

Kolejnym krokiem będzie dołączenie zbrosławickiego punktu do ogólnopolskiego systemu rejestracji na szczepienia. Jednocześnie udostępniony zostanie dedykowany numer telefonu, pod którym będzie można zapisać się na szczepienie bezpośrednio do Punktu Szczepień w Zbrosławicach. Gdy tylko pojawi się będzie możliwość rejestracji - niezwłocznie o tym poinformujemy.

Co istotne – na miejscu nie będzie możliwości zarejestrowania się na szczepienie! Do budynku wpuszczane będą wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane.

Godziny otwarcie w poszczególnych dniach uzależnione zostaną finalnie od dostępności szczepionki. Zgodnie z założeniami punkt będzie przygotowany do obsługi chętnych zarówno w godzinach dopołudniowych, jak i wieczornych.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).