Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Rejestracja na szczepienie w PSP w Zbrosławicach od jutra

26 kwietnia, 2021

Jutro, tj. 27 kwietnia, rozpocznie się rejestracja na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych, ulokowanym w bibliotece gminnej w Zbrosławicach. Jednocześnie uruchomiona zostanie specjalna infolinia, dzięki której będzie można się zapisać bezpośrednio do zbrosławickiego PSP: 32  445 77 20 (czynna od pn do pt w godz. 8:00 – 16:00).  

Rejestracji można oczywiście dokonać również przez:

-całodobową infolinię 989

-elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl

- przez SMS na wysyłając na numer 664 908 556 lub 880 333 333 treść: SzczepimySie.  

Przypominamy, że na miejscu, w bibliotece nie będzie prowadzona rejestracja na szczepienia.

Godziny otwarcie w poszczególnych dniach uzależnione zostaną od dostępności szczepionki. Zgodnie z założeniami punkt zorganizowany przez Urząd Gminy Zbrosławice we współpracy z firmą Resonica  będzie przygotowany do obsługi 200 osób dziennie.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).