Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Rodzinnie na rowery

08 czerwca, 2021

 

20 czerwca kolorowy peleton rowerzystów znów pojawi się na lokalnych drogach. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania okolicy w ramach kolejnego Gminnego, Rodzinnego Przejazdu Rowerowego!

Start, tradycyjnie, zaplanowany został na parkingu Urzędu Gminy w Zbrosławicach. W sumie cała wycieczka po Zbrosławicach, Wilkowicach, Księżym Lesie, Łubiu, Kopienicy i Jasionie wyniesie 23 km.  Mniej więcej w połowie trasy, przy szkole podstawowej w Kopienicy zaplanowany został postój regeneracyjny.  Tempo? Jak zwykle spokojne, wręcz spacerowe dostosowane do możliwości najmłodszych. Trasa przejazdu prowadzić będzie głównie po drogach asfaltowych, ale szutrowe i polne również się pojawią.  

Na najmłodszych czekać będą również dodatkowe niespodzianki i gadżety. Nie zabraknie również poczęstunku dla wszystkich uczestników.  

Zachęcamy do zapisów! Formularz dostępny jest w tym miejscu:

Zapisy

Mapa przejazdu:

https://goo.gl/maps/yUBszEC4ZUBmPNPA6

Impreza w ramach Pikniku Integracyjnego dla mieszkańców w ramach projektu “Aktywniejsze Zbrosławice”.  - Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny)

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin przejazdu 21-06-08 12:07 198.41KB
pobierz
plik: Regulamin przejazdu
pdf Oświadczenie rowerowe 21-06-08 12:08 822.35KB
pobierz
plik: Oświadczenie roweroweGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).