Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Rusza VI edycja budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiego

28 kwietnia, 2021

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego pozostawił w tej edycji do dyspozycji mieszkańców kwotę 600 tysięcy złotych, w tym 330 tysięcy dla zadań zgłoszonych przez gminy Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Zbrosławice.

Do 11 czerwca br. można składać propozycje projektów, które będą realizowane w 2022 roku.

Na stronie https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/600-tys-zl.../, udostępniony został formularz zgłoszeniowy wraz z listą poparcia mieszkańców oraz przygotowane materiały pomocnicze:

- formularz zgłoszeniowy wraz z listą poparcia,

- przykładowy cennik budżetu partycypacyjnego,

- wykaz nieruchomości powiatowych,

- dostęp do wykazu dróg powiatowych.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).