Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

SegreGO również dostępne na stronie urzędu

03 marca, 2021

Wybierając informacje z zakresu gospodarki odpadami w aplikacji Blisko otrzymamy spersonalizowaną informację o harmonogramie wywozów odpadów, terminach płatności, miejscach odbioru odpadów niebezpiecznych i nietypowych czy segregacji śmieci. Aplikacja przypomni i poinformuje.

Powyższe informacje sprawdzać można również w przeglądarkowej wersji SegreGO dostępnej na stronie Urzędu Gminy Zbrosławice. Znaleźć ją można w zakładce „Gospodarka Odpadami”, na podstronie „Harmonogram iframe”: https://gospodarkakomunalna.strefamieszkanca.pl/?ownerId=166&colorAccent;=#ef9546&colorButton; Bg=#ef9546&colorButtonBgHover;=#ffaa60

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.