Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

SegreGO również dostępne na stronie urzędu

03 marca, 2021

Wybierając informacje z zakresu gospodarki odpadami w aplikacji Blisko otrzymamy spersonalizowaną informację o harmonogramie wywozów odpadów, terminach płatności, miejscach odbioru odpadów niebezpiecznych i nietypowych czy segregacji śmieci. Aplikacja przypomni i poinformuje.

Powyższe informacje sprawdzać można również w przeglądarkowej wersji SegreGO dostępnej na stronie Urzędu Gminy Zbrosławice. Znaleźć ją można w zakładce „Gospodarka Odpadami”, na podstronie „Harmonogram iframe”: https://gospodarkakomunalna.strefamieszkanca.pl/?ownerId=166&colorAccent;=#ef9546&colorButton; Bg=#ef9546&colorButtonBgHover;=#ffaa60
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).