Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Skarby i upominki

25 sierpnia, 2021

W weekend dramataliowy ponownie zapraszamy do podziwiania pięknych i wyjątkowych miejsc w naszej gminie. Tradycyjnie też na młodych uczestników zabawy w niedzielę na Dramataliach czekać będą upominki.

Co zrobić by je odebrać? W dniach 3-5 września zapraszamy do wycieczki na teren gminy. W jej trakcie należy zrobić zdjęcia w 3 z 6 proponowanych poniżej miejsc:

- portal wylotu sztolni w Ptakowicach

- schron bojowy Regelbau 116a (otwarty 4 i 5 września)

- Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szałszy

- krzyż przydrożny/kapliczka

- pole kukurydzy

- plac zabaw

Ze zdjęciami (w aparacie lub telefonie) należy zgłosić się po odbiór nagród do biblioteki w Zbrosławicach, 5 września w godz. 16:30 – 18:00.

Na zgłoszenia czekamy pod tym adresem.

https://docs.google.com/forms/d/1tHxt5upbimZxDINTHzKYZz_kk3pxBVsc2il6Tmx6WcQ/edit

 Zwiedzaj i zdobywaj nagrody!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).