Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Śniadanie Wielkanocne dla samotnych w Wieszowie

21 marca, 2023

Śniadania Wielkanoce w naszej gminie z konieczności odbywały się ostatnimi latami w formie dowozu. Na szczęście to już przeszłość i w niedzielę 9 kwietnia osoby samotne spotkają się w świetlicy w Wieszowie, by wspólnie spędzić ten wyjątkowy poranek.

Urząd Gminy Zbrosławice oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do udziału w Śniadaniu Wielkanocnym dla Samotnych, w niedzielny poranek o godz. 9:30 w Wieszowie. Dla uczestników zorganizowany zostanie dowóz na miejsce spotkania. Zgłoszenia prowadzone są przez GOPS Zbrosławice pod nr tel. 32 233 78 92.   
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).