Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Śniadanie wielkanocne … z dowozem

14 kwietnia, 2020

To, że oczywistych względów nie można było w tym roku zorganizować tradycyjnego śniadania wielkanocnego dla samotnych, nie oznacza, że Gmina Zbrosławice zrezygnowała zupełnie z tej idei. Po prostu forma została dopasowana do obecnych zaleceń i wytycznych - śniadania zostały rozwiezione bezpośrednio do domów najuboższych mieszkańców gminy.

W sobotę rano grupa wolontariuszy dostarczała paczki żywnościowe ufundowane przez Gminę Zbrosławice oraz gminnych radnych. Wcześniej zostały one w sposób bezpieczny przygotowane i zapakowane przez Restaurację Collina i Piekarnię Cukiernię Milan.
Oczywiście dowóz odbył się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i ostrożności.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę specjalną akcję!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).