Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Sportowa sieć wsparcia z Brasilem – konferencja

25 września, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W dniu 22.09.2021 UKS Brasil zrealizowało konferencję rozpoczynającą projekt "Sportowa sieć wsparcia z Brasilem", który jest dofinansowany ze środków NIW-CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 (edycja 2021).

Podczas wykładów omówiono znaczenie wolontariatu i sportu w życiu człowieka, uczestnicy spotkania zapoznali się z dobrymi praktykami z zakresu wolontariatu sportowego, a także dowiedzieli się jakie są korzyści współpracy organizacji sportowych w ramach sieci.

Pragniemy podziękować prelegentom, przedstawicielom klubów i organizacji sportowych, mieszkańcom gminy oraz przybyłym gościom za zaangażowanie i aktywny udział.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.