Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Spotkamy się nad Drama!

29 września, 2021

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy oddali swój głos na zadanie  „Drama, kajaki i śpiew” w ramach III edycji marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach swojego podregionu propozycja zyskała zdecydowanie największa ilość głosów i tym samym została zatwierdzona do realizacji w przyszłym roku. W przyszłym roku spotkamy się nad Drama w Zawadzie i w Pyskowicach.

Pełne wyniki dostępne są w tym miejscu.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).