Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Spotkania informacyjno-szkoleniowe

30 listopada, 2021

LGD Leśna Kraina Górnego Śląska zaprasza na spotkania informacyjno-szkoleniowe dot. podejmowania działalności gospodarczej.

Zgłaszanie udziału następuje poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://lesnakrainalgd.pl/aktualnosci/583/spotkania-informacyjno-szkoleniowe-dla-beneficjentow  (uwaga: rejestracja na spotkanie nie jest potwierdzana wiadomością zwrotną; osoby, które wysłały zgłoszenie przez formularz powinny bezpośrednio przyjść na spotkanie).

Informujemy, że każde ze szkoleń dotyczy tego samego zakresu, dlatego wystarczy zapisać się na jedno spotkanie.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).