Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Strategia Rozwoju Gminy – punkt konsultacyjny

10 czerwca, 2021

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia punktu konsultacyjnego i rozmowy z nami na temat tworzonego dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Zbrosławice na lata 2021-2030.

Punkt zlokalizowany będzie na parkingu przed Urzędem Gminy Zbrosławice i funkcjonować będzie w dniu 13. czerwca 2021 (niedziela) w godzinach 15:00 – 19:00.

Uzyskają tam Państwo informację na temat tworzonego dokumentu a także będą mogli zgłosić swoje uwagi dotyczące kierunków rozwoju naszej gminy.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).