Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Szczepienie COVID-19 przed wyjazdem wakacyjnym

25 maja, 2022

Już za niedługo rozpoczniemy letnie podróżowanie. Z pewnością niejedna osoba planuje wyjazd zagraniczny, przed którym warto zadbać o kwestie zdrowotne. Część krajów wymaga od turystów szczepienia na COVID-19 lub negatywnego wyniku testu.

Informujemy, że Zakładzie Opieki Zdrowotnej "FAM-MED" przy ulicy Piastowskiej 3 nadal działa Narodowy Punkt Szczepień.  Rejestracja na szczepienia pod nr tel 600 289 796 lub dzwoniąc na nr  infolinii 989. Szczepienia odbywają się w każdy piątek od godz. 8:00. Pacjenci powinni także sprawdzić odstęp czasowy od daty przyjęcia preparatu jaki obowiązuje w danym Państwie oraz czy ich certyfikat szczepień nie stracił ważności.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.