Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Tymczasowe zmiany rozkładów jazdy linii związane z wyłączeniem z obsługi Placu Wyszyńskiego w Pyskowicach

14 lipca, 2023

 

W związku z otrzymaną z Urzędu Miejskiego w Pyskowicach informacją, dotyczącą konieczności wyłączenia z obsługi przystanku „Pyskowice Plac Wyszyńskiego” na czas wykonania naprawy nawierzchni, informujemy, że od 17 lipca 2023 r. (poniedziałek) wprowadzone zostaną trasy objazdowe dla linii nr: 20, 71, 152, 153, 207, 208, 707, 739, M105 i M107.

Na czas prowadzenia prac, przystanek „Pyskowice Plac Wyszyńskiego” zostanie wyłączony z obsługi. Rolę przystanku przesiadkowego przejmie przystanek „Pyskowice Szopena”, na którym zatrzymywać się będą wszystkie linie autobusowe obsługujące dotychczas przystanek na Placu Wyszyńskiego. 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).