Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Urząd otwarty od poniedziałku

09 kwietnia, 2021

Od poniedziałku 12 kwietnia Urząd Gminy Zbrosławice wznawia bezpośrednią obsługę klientów z zachowaniem wymogów sanitarnych ???? (ograniczona ilość osób w budynku, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa maseczką).

Zachęcamy nadal do umawiania spotkań telefonicznie, bezpośrednio z pracownikiem merytorycznym. Numery telefonów dostępne są w tym miejscu: http://www.zbroslawice.pl/kontakt/index

Kasa w budynku głównym przy ul. Oświęcimskiej 2 nadal pozostaje nieczynna.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).