Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

USC i Wydział Obywatelski nieczynne 4 marca

03 marca, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że w dniu 4 marca Urząd Stanu Cywilnego oraz Wydział Spraw Obywatelskich, ulokowane w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 34, będą nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.