Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Utrudnienia drogowe – przejazd rowerowy

31 lipca, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W najbliższą niedzielę, 2 sierpnia, na drogi i dróżki Gminy Zbrosławice wyruszy Rodzinny Przejazd Rowerowy. Uczestnicy poruszać się będą w kolumnie prowadzonej przez funkcjonariuszy policji.

W związku z powyższym na terenach Sołectw: Zbrosławice, Ptakowice, Laryszów, Miedary, Wilkowice, Księży Las, Łubki, Karchowice, Kamieniec wystąpią utrudnienia drogowe w godz. 16:00 – 19:00.

Trasa przejazdu: https://www.relive.cc/view/v8qV8wpM77O?fbclid=IwAR0-QIT3pP1Fb9V4K-BAC94tRpRCXs1KNys1sGp2y84GpcLbI4rnIwnm0r8

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu peletonu rowerzystów.

fot: pixabay.com

 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).