Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Uwaga na oszustów, urząd nie sprzedaje maseczek!

10 kwietnia, 2020

W związku z informacjami o telefonach od rzekomych pracowników urzędu z ofertami zakupu maseczek ochronnych, informujemy, że ani Gmina Zbrosławice, ani podległe jej jednostki nie prowadzą sprzedaży tego typy artykułów.

Apelujemy o zachowanie ostrożności. Czasy wyjątkowe charakteryzują się wzmożeniem aktywności różnego rodzaju oszustów. Zachęcamy do weryfikowania wszelkich ofert, informacji i powiadomień oraz korzystania jedynie z oficjalnych źródeł.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).