Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Uwaga – Urząd Gminy zawiesza bezpośrednią obsługę klientów

10 stycznia, 2022

W związku z odnotowanymi przypadkami SARS-Cov-2 wśród pracowników, w dniach od 10 do 14 stycznia Urząd Gminy Zbrosławice zawiesza bezpośrednią obsługę klientów.

Wszelką korespondencję (wnioski, formularze, itp.) należy wrzucać do urny wystawionej przed budynkiem przy ul. Oświęcimskiej 2.

Kontakt z pracownikami merytorycznymi możliwy jest telefonicznie. Numery dostępne są w tym miejscu - http://www.zbroslawice.pl/kontakt/index

Przepraszamy za utrudnienia.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.