Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Uwagi do projektu zagospodarowania przestrzennego do 18 lipca

05 lipca, 2023

 

Przypominamy o możliwości wniesienia uwag do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla sołectwa Zbrosławice.  

Uwagi należy składać w formie papierowej na adres Urzędu Gminy Zbrosławice, ul. Oświęcimska 2, 42-674 Zbrosławice lub w formie elektronicznej, za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail:   z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej oraz adresu zamieszkania albo siedziby, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 lipca 2023 r.

Link do dokumentów: https://bip.zbroslawice.pl/a,21056,obwieszczenie-wojta-gminy-zbroslawice-o-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-z.html
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).