Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

W pełni zimowe Jarmarkowo

12 grudnia, 2022

Prószący wczoraj śnieg sprawił, że tegoroczne Jarmarkowo w Zbrosławicach wyglądało zjawiskowo. Na ośnieżonym terenie przed urzędem i biblioteką przybyłe dzieci spotkały się z Mikołajem, który rozdawał drobne upominki, brały udział w zabawach przygotowanych przez jego pomocnice czy korzystały z tradycyjnej, kolorowej karuzeli. Nie brakowało wystawców z pięknymi świątecznymi ozdobami, a w bibliotece każdy mógł przystroić w unikalny sposób pierniki.

Dziękujemy serdecznie za udział i już teraz zapraszamy za rok.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).