Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

W piątek piknik w Miedarach

01 września, 2020

W najbliższy piątek zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny. Tym razem spotkamy przed biblioteką w Miedarach. W programie m.in. gry i zabawy z animatorem, dmuchańce oraz poczęstunek.Zapraszamy serdecznie od 16:00 do 19:00. Wstęp wolny!

W trakcie imprezy uczestnicy zobowiązani są również do przestrzegania zasad dystansu społecznego i zakładania maseczki przy kontaktach z innymi osobami. Zachęcamy również do korzystania z udostępnionych na miejscu środków dezynfekujących.

Piknik Integracyjny dla mieszkańców w ramach projektu "Aktywne Zbrosławice". "Aktywne Zbrosławice" - projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

 

 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).