Środa, 30 września 2020r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

W piątek rusza kino plenerowe

05 sierpnia, 2020

 

W najbliższy piątek 7 sierpnia rozpoczynamy tegoroczne spotkania z kinem plenerowym „Na brzegu Dramy”. W pierwszej odsłonie coś dla najmłodszych, czyli przygody małych żółtych, złośliwych stworków w filmie „Minionki rozrabiają”. Seans rozpocznie się o godz. 19:30. Zachęcamy jednam do stawienia się na miejscu odrobinę wcześniej.

Co warto ze sobą zabrać? Dla widzów przygotowujemy miejsca siedzące w ograniczonej ilości, więc zachęcamy do zabrania koców. Przyda się również coś na komary, bo te niestety mocno uprzykrzają wieczory ostatnimi czasy.

W przypadku złej pogody (opadów deszczu) projekcja przeniesiona zostanie do wnętrza biblioteki. Na to, w ten piątek się jednak nie zanosi.

Przypominamy również o wytycznych związanych z przeciwdziałaniem epidemii. Należy mieć ze sobą maseczkę oraz utrzymywać 2-metrowy dystans. 

Poniżej znajduje się regulamin kina plnerowego.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Regulamin kina 20-08-05 11:54 13.73KB
pobierz
plik: Regulamin kinaGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).