Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

W sobotę Piknik Integracyjny w SOSW w Ziemięcicach

22 czerwca, 2022

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ziemięcicach zaprasza dzieci i rodziców w sobotnie popołudnie 25 czerwca na Piknik integracyjny. Atrakcje czekać będą już od godz. 15:00.

Hasłem przewodnim pikniku jest propagowanie opieki wytchnieniowej dla rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnością. Oprócz gier i zabaw, koncertów i degustacji różnych specjałów, odbędzie się również krótki panel dyskusyjny. Wydarzenie ma zainicjować proces przełamywania barier mentalnych związanych z tą formą wsparcia opiekunów osób niepełnosprawnych.

Wydarzenie będzie połączone z dniem otwartym internatu, który oferuje opiekę całodobową dzieciom z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy!

 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).