Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

W środę spotkanie na sportowo

16 lipca, 2021

Kolejne spotkanie z ciekawym tematem już w najbliższą środę w Wieszowie. Tym razem będzie na sportowo, ponieważ gościem będzie Justyna Czaja – zawodniczka sportów sylwetkowych, trenerka personalna i instruktorka fitness. Zapraszamy do świetlicy w Wieszowie. Koniecznie w stroju sportowym.

Spotkania z ciekawym tematem to część projektu Aktywniejsze Zbrosławice – dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Działanie 9.1. Aktywna Integracja.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).