Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Warsztat analityczny LGD

15 lutego, 2023

16 lutego br. o godz. 11:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach odbędzie się Warsztat analityczny na temat realizacji LSR i działań LGD w 2022 r.. Podczas warsztatu wypracowane zostaną ustalenia dotyczące koniecznych działań do wdrożenia w kolejnym roku realizacji LSR, które znajdą się następnie na stronie internetowej do konsultacji społecznej.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).