Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Wielobój na start!

07 lutego, 2023

 

Najwyższy czas by rozpocząć kolejną edycje sportowej rywalizacji sołectw Gminy Zbrosławice.

Jak zwykle cały cykl obejmie 11 dyscyplin. W odniesieniu do lat poprzednich nie zaszły żadne zmiany. Mieszkańcy poszczególnych sołectw będą rywalizowali w skacie (luty), szachach (marzec), koszykówce (marzec), trójboju lekkoatletycznym (kwiecień), biegach przełajowych (maj), piłce nożnej (czerwiec), wędkarstwie (sierpień), boulach (wrzesień), kręglach (wrzesień), badmintonie (październik) i siatkówce (listopad). Na koniec sołectwa, które uzbierają największa liczbę punktów oraz te, które systematycznie będą brały udział otrzymają budżet do wykorzystania na sprzęt sportowy.

Jak się zaangażować? Wystarczy zgłosić się do swojego sołtysa, który z reguły odpowiada za uformowanie reprezentacji. Udział we wszystkich zawodach jest zupełnie bezpłatny, a zyskać można, oprócz sportowych emocji i adrenaliny związanej z rywalizacją, również możliwość poznania ciekawych ludzi nie tylko ze swojego sołectwa. Gorąco zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy na gminnych zawodach.   

Rozpoczynamy od zawodów w skata, już 18 lutego w bibliotece w Zbrosławicach. Start o godz. 9:00. Zapraszamy!               

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx REGULAMIN WIELOBOJU SOŁECTW GMINY ZBROSŁAWICE 2023.docx 23-02-07 12:50 19.58KB
pobierz
plik: REGULAMIN WIELOBOJU SOŁECTW GMINY ZBROSŁAWICE 2023.docxGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).