Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Wielobój Sołectw odwołany

02 czerwca, 2020

Panująca od marca epidemia oraz wszystkie ograniczenia, jakie ze sobą niesie, niestety pokrzyżowały plany organizacji imprez sportowych. Nie obyły się już zawody szachowe, trójbój lekkoatletyczny i biegi przełajowe. Obowiązujące wytyczne wykluczają również „normalny” przebieg czerwcowych zawodów piłkarskich, w wyniku czego nie odbędą się one w wyznaczonym terminie.

W związku z tym organizator Wieloboju – Gmina Zbrosławice, podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia w tym roku klasyfikacji generalnej. Tegoroczny Wielobój przestaje być więc wielobojem, co nie oznacza jednak rezygnacji z organizacji imprez sportowych. Mamy nadzieję, że zawody powrócą po wakacjach, jeśli oczywiście sytuacja na to pozwoli. Obecnie jesteśmy na etapie ustalania, na jakich zasadach i w jakiej formie odbywać się będą imprezy sportowe w drugim półroczu. O wnioskach poinformujemy we właściwym czasie.

Bardzo żałujemy, ale jesteśmy przekonani, że Wielobój Sołectw tylko wziął czas, aby zewrzeć szyki i wrócić na plac gry z nowymi siłami i wolą walki.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).