Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Wieść z Gminy, zapraszamy do lektury

08 kwietnia, 2020

 

Ukazał się właśnie nowy numer Wieści z Gminy, a w nim m.in. życzenia świąteczne, informacje dot. działań podjętych w efekcie pandemii, wiadomości z gminy oraz artykuł o utytułowanym hodowcy gołębi z Łubek.

Aktualny numer ukaże się jedynie w formie elektronicznej. Ze względu na panującą pandemię zrezygnowaliśmy z wydruku i kolportażu tradycyjnymi sposobami.

Numer do pobrania: http://www.zbroslawice.pl/download/1027.pdf

Zachęcamy do lektury!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).