Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Wiosenna edycja Gminnej Ligi Trampkarzy za nami

05 czerwca, 2023

W sobotę na boisku Orła Miedary byliśmy świadkami ostatnich spotkań w ramach Gminnej Ligi Trampkarzy. Tradycyjnie młodzi piłkarze z całej gminy zostawili serce na murawie, świetnie się przy tym bawiąc. Na koniec zaś odebrali puchary za miejsce pierwsze, bo wszyscy uczestnicy tej ligi są zwycięzcami.

W zawodach wzięli udział przedstawiciele klubów z Miedar, Ziemięcic, Kopienicy, Wieszowy, Czekanowa, Kopienicy, Zbrosławic i Kamieńca.

Za organizację Gminnej ligi odpowiadają Sebastian Dzięba, Karina Respondek oraz Joachim Szczeponik, a cykl jest dofinansowany przez Gminę Zbrosławice.

Kolejna edycja już na jesień.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).