Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez Internet

29 lipca, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez Internet

 27 lipca 2021 r. została wyłączona usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez internet zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka/podopiecznego.

Usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez internet dla dziecka do 12 r.ż. zostanie uruchomiona po ogłoszeniu komunikatu określającego dzień wdrożenia rozwiązań technicznych, umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).