Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez Internet

29 lipca, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez Internet

27 lipca 2021 r. została wyłączona usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez internet zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka/podopiecznego.

Usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez internet dla dziecka do 12 r.ż. zostanie uruchomiona po ogłoszeniu komunikatu określającego dzień wdrożenia rozwiązań technicznych, umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.