Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

WOŚP w Muzeum Techniki Militarnej w Zbrosławicach

25 stycznia, 2023

Walka z sepsą będzie motywem przewodnim 31 Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. 29 stycznia na ulicach pojawią się wolontariusze z charakterystycznymi puszkami, do których będzie można złożyć datek na szczytny cel. Tradycyjnie już tego dnia będzie się sporo działo. Nie inaczej będzie w Zbrosławicach.

Zapraszamy na gminny Finał WOŚP, który odbędzie się na terenie >Muzeum Techniki Militarnej w Zbrosławicach przy ul. Piaskowej. Będą koncerty, licytacje, będzie zwiedzanie, poczęstunek i sporo innych atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć! 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).