Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Wspólnie na rowery

13 czerwca, 2023

Rodzinny Rajd Rowerowy wraca na drogi i dróżki gminne. Wracam do pomysłu, który ze względu na warunki pogodowe nie doszedł do skutku w roku ubiegłym, czyli wyruszamy z Ziemięcic. W programie przejazdu, który został zaplanowany na niedzielę 18 czerwca m.in. przejazd do Zawady, a także Przezchlebia, gdzie będzie można zwiedzić hałdę oraz posłuchać o niezwykle ciekawej historii tego miejsca.

Łącznie do pokonania będzie 16 km drogami asfaltowymi i szutrowymi w tempie dostosowanym nawet do tych, którzy sporadycznie wsiadają na rower.

Na koniec nie zabraknie słodkiego poczęstunku. Uczestnicy mogą liczyć również na rowerowy, niezwykle przydatny upominek – torebkę pod siodełko renomowanej firmy.

Zbiórka o godz. 15:50 pod filią biblioteki gminnej w Ziemięcicach przy ul. Mikulczyckiej 14.

Zapisy na miejscu w biurze zawodów.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin_przejazdu.pdf 23-06-13 12:42 362.75KB
pobierz
plik: Regulamin_przejazdu.pdfGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).