Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry

Wydział Gospodarki Komunalnej ponownie otwarty

02 listopada, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Od dnia dzisiejszego Wydział Gospodarki Komunalnej wznowił bezpośrednią obsługę w budynku przy ul. Wolności 89 w Zbrosławicach.

Nadal zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego z właściwym pracownikiem merytorycznym przed stawieniem się na miejscu.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.